БФ «СПАДЩИНА.УА»

Про нас

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

БФ «СПАДЩИНА.УА»

БФ «Спадщина.УА» – неприбуткова організація, заснована у Львові 7 червня 2018 року. Її місія – давати архітектурним перлам України нове життя. Мета – системна та комплексна ревіталізація занедбаних пам’яток архітектури, розташованих як на території України, так і пам’яток українського походження, що, у зв’язку з історичними обставинами, сьогодні знаходяться поза межами Батьківщини.

 

Організація створена за зразком британського фонду National Trust. В спектр її завдань входить фізичне та контентне відродження культурної спадщини, в т.ч. організація виконання наукових історичних, краєзнавчих та мистецтвознавчих досліджень з особливою увагою до локальної історії; організація виконання ПКД; залучення державного, місцевого, грантового та приватного фінансування на тверді та м’які проекти по спадщині; промоція об’єктів у соцмережах та ЗМІ; налагодження контактів та активізація локальних громад; поточний догляд за пам’ятками; розвиток культурного та туристичного потенціалу пам’яток та їх історико-культурних ареалів на основі партнерства з  локальними громадами шляхом влаштування культурно-мистецьких акцій та розробки продуктів інтерпретації культурної спадщини.

Станом на сьогодні під опікою фонду перебувають пам’ятки архітектури національного значення та місцевого значення державної та комунальної форм власності – Поморянський замок (XVI – XVII ст.) у Золочівському районі, Тартаківський палац (ХІХ ст.) у Сокальському районі, будівля товариства «Сокіл» (поч. ХХ ст.) у Бібрці у Перемишлянського районі на Львівщині, а також прилеглі до них парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва.

Фонд активно співпрацює з профільними департаментами ЛОДА (Департамент розвитку архітектури та містобудування, Департамент екології та природних ресурсів, Департамент з питань культури національностей та релігій, Управління туризму та курортів ЛОДА), органами обласного та місцевого самоврядування (ЛОР, Поморянською СР, Тартаківською СР, Бібрською МР) та відповідними локальними громадами.

Фонд є учасником Всеукраїнської мережі ОГС GOHeritage! Реалізовує грантові, партнерські та власні тверді та м’які проекти.

БФ «Спадщина.УА» – єдина станом на сьогодні ОГС, що демонструє сталу, системну та ефективну діяльність щодо сукупності об’єктів матеріальної спадщини в Україні. 

Актуальну інформацію про наші проекти можна дізнатися на наступних FB сторінках:

FB Спадщина.UA / Heritage.UA, FB Pomoriany Castle / Поморянський замок, FB Тартаків / Tartakiv, FB Сокіл / Sokil.

Також ми маємо 5 банківських рахунків – 3 UAH для кожного з об’єктів, EUR та USD.

НАША

Команда

Daniella Smith

Internal Research Consultant

Ray Welborn

Quality Supervisor

Phyllis Ventura

Quality Assistant

Christine Goble

Branding Supervisor

Russel Keeton

Directives Consultant

Noah Lee

Integration Assistant

Leslie Floyd

Corporate Program Executive

Mary Lupo

Operations Specialist