ІНШІ ПРОЕКТИ

Проекти

Окрім 4 базових проектів, БФ “Спадщина.УА” ініціює короткотермінові власні проекти та активно долучується до інших ініціатив у сфері охорони та збереження культурної та природної спадщини, програм із розвитку локального патріотизму та громадянського суспільства.

2018 рік

«Витоки  Полтви: очистка та впорядкування озера на території парку пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк Снопківський» у м.Львові» (Конкурс мікропроектів Львівської обласної ради, бюджет – 399 тис.грн., в т.ч. 15 тис.грн. – спів фінансування БФ «Спадщина.УА»).

2019 рік

Промо-проект для аварійної будівлі Костелу Пресвятої Трійці в Магерові Жовківського району Львівської області «Магічний Магерів» (Конкурс мистецьких проектів для ГО Департаменту культури, національностей та релігій ЛОДА, бюджет 12 тис.грн., + дофінансування БФ «Спадщина.УА» 10 тис.грн.).

Розробка та виготовлення гри для вивчення свого роду «Родознай» (грантодавець Львівська освітня фундація, бюджет 20 тис.грн.). Автор проекту – Марта Гурин, сьогоні проект діє самостійно у FB Родознай.